Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

o nás

V dnešním přesyceném trhu různých produktů zahraničních výrobců si český spotřebitel potrpí na kvalitu a produkt, jehož země, nebo místo původu je mu blízké, tedy na produkty z České republiky. V rámci této velmi pozitivní změny spotřebitelského chování, která nahrává především českým produktům, si Vám dovoluji představit specializovaný internetový obchod www.ceskemiminko.cz, který vznikl z čistého úmyslu nabídnout kvalitní a neokoukané české výrobky určené dětem a maminkám.

Veškerý sortiment pochází z České republiky od "zlatých českých ručiček". Dbáme na to, pokud je v našich silách tuto informaci zjistit, abychom spolupracovali s ryze českými firmami, bez zahraničních "matek", a to ještě takovými, které své zboží vyrábí v České republice.

A proč ještě nakoupit u nás?


CENA - česká kvalita za zajímavé ceny.

MADE IN CZECH REPUBLIC-100% námí nabízené zboží pochází z České republiky. U každého výrobku uvádíme pravé jméno výrobce, o němž se můžete dočíst v sekci Výrobci. Dbáme na to, pokud jsme schopni se toho dopídit, aby výrobce byl 100% český, bez zahraničních matek a investorů, a vyráběl své zboží v České republice.

KVALITAvěříme ve kvalitu námi vybraného zboží, které je bezpečné a zdravotně nezávadné. Výrobci jsou přísně kontrolováni, proto jejich výrobky neobsahují žádné zakázané ani jedovaté látky.

ORIGINALITA nabízíme neokoukané zboží, řada z nich jsou ručně vyráběné originály

EKOLOGIEOdpadá zatěžování přírody dopravou přes půlku planety. Samozřejmostí je i nabídka produktů v BIO kvalitě.

FLEXIBILITA komunikujeme přímo s výrobci, nikoli distributory, což ledacos usnadňuje.


Podpořte s námi nákupem na www.ceskemiminko.cz české firmy!