Ubytovna Milovice

Zaměstnanci stavebních, montážních a jiných firem většinou hledají vhodný typ ubytování, který by splňoval základní komfort a nebyl finančně náročný. Jestliže vás pracovní povinnosti dovedly do Středočeského kraje, Nymburského okresu, pak můžete využít nabídky Ubytovny Milovice, která splní veškeré vaše požadavky.

pokoje04

  • Ubytování je možné ve dvou až pěti lůžkových pokojích.
  • Některé pokoje mají své vlastní sociální zařízení.

    • Většinou je pro ubytované společné, stejně jako kuchyňka, ve které nechybí základní vybavení pro krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt.

Ubytovna Milovice pro pracovníky i turisty

Ubytovna Milovice je tedy vhodná pro menší i větší skupiny ubytovaných, ale i pro jednotlivce, kteří zavítají do tohoto města jen na krátkou dovolenou nebo na víkendový pobyt. Po celém areálu ubytovny je k dispozici připojení WIFI zdarma.

  • Stálí firemní zákazníci nebo dlouhodobě ubytovaní mají výhodu nižší ceny za ubytovací služby.

    • Záleží na oboustranné dohodě.

Velkou výhodou tohoto ubytovacího zařízení je možnost parkování přímo u areálu, a to u vchodu ubytovny. Ubytovna Milovice je situována přímo v centru města, ale v jeho klidné části, ve které nechybí ani dostatek zeleně. Je to tedy ideální místo pro váš odpočinek i pro možnost regenerace po těžkém pracovním dni.

pokoje-400x284

  • Po celém ubytovacím zařízení je pochopitelně nutné dodržovat zákaz kouření.

Rezervace je velice snadná a rychlá

Objednání dlouhodobého nebo i krátkodobého ubytování je velice snadné a probíhá přes rezervační formulář, který najdete na stránkách ubytovny. Popřípadě je možné domluvit se prostřednictvím e-mailu. Rezervace je závazná od chvíle, kdy je zaplacena záloha. Ta je vyžadována nejpozději do data splatnosti, které je uvedeno na zálohové faktuře.

  • V případě jiných požadavků je možné dohodnout se přímo s provozovatelem ubytovacího zařízení.